Hakkımızda

Karinna Orman Evlerine
Hoşgeldiniz

Karinna Orman Evleri, Uludağ oteller bölgesine 700 metre aşağıda yer alan Çobankaya bölgesinde çam ormanının içerisinde konuklarını ağırlamaktadır. Bölgenin dokusuna uygun bu hayvan dostu tesis, 21 adet bungalov orman evinden oluşmaktadır.

Karinna Orman Evleri'nin her biri bahçeli ve teraslıdır. Salon, yatak odaları, mutfak ve banyodan oluşan farklı büyüklüklere sahip bu konaklama birimleri, doğanın kucağında tertemiz bir havaya, huzur dolu bir atmosfere sahip. Özellikle bunaltıcı yaz günlerinde serinlik ve her yerin karlarla kaplı olduğu kış aylarında da sıcacık bir ortam sağlamaktadır.

Konaklama birimlerinin tümü uydu yayına sahip televizyonludur. Evlerde oturma alanı ve yemek yeme bölümü vardır. Donanımlı mutfak; buzdolabı, ocak ve elektrikli su ısıtıcısı ile donatılmıştır. Tüm birimlerde duşlu veya küvetli özel banyo yer alır. Nevresimler, havlular ve saç kurutma makinesi tesis tarafından temin edilmiştir. Bungalov orman evlerinin hemen önünde yer alan terasta barbekü imkanı da sunulmaktadır.

Konuklar konaklamalarının gerçekleştirdiği mevsime göre kayak ya da bisiklet gibi aktivitelerin keyfini çıkarabilirler. Evler; Uludağ'a 12 km, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 88 km, Uludağ Milli Parkı'na ise 12 km mesafede konumlanmışlardır.

Masal gibi bir tatile
hazır mısınız?